Sdílej

10 největších gangsta momentů v Tupacově životě podle hiphopmyway.com

10 největších gangsta momentů v Tupacově životě podle hiphopmyway.com

5 kulek v těle
Když byl vážně postřelen před Quad studios a do jeho těla bylo zasázeno 5 kulek, dokázal ještě z nosítek poslat vzkaz útočníkům prostředictvím vztyčeného prostředníčku.

střelba

Napadení režiséra
Tupac měl hrát hlavní roli šerifa ve filmu Hrozba společnosti. Po té co přímo na place po hádce fyzicky napadl jednoho z režisérů a bratrů Hughesových Allena byl z filmu odvolán. Tímto incidentem sa chlubil v pořadu Yo! MTV Raps. Záznam byl použit jako důkaz svedčíci proti němu v soudním procesu. Byl odsouzený na 15 dní vězení.

Tupac-Shakur-and-Vincent-Laresca-on-set-of-Juice-in-1992

Zatýkání
Další klasický moment z 2Pacova života a další vztyčený prostředník jako symbol jeho pohrdání systémem.

prostředník

Obvinění ze znásilnění
Ač sám Tupac opakovaně tvrdil, že znásilnění, ze kterého byl obviněn i následně odsouzen k odnětí svobody, bylo na něj zinscenované, muselo být toto období pro něj velmi těžké. Přesto dokázal zatnout zuby a jít dál.

Tupac-in-Poetic-Justice

Návrat z vězení
Přesto se vrátil k hudbě a opět se rychle vrátil na vrchol hudebního průmyslu.

Tupac-Shakur-laughing

Flusanec na paparazzi
Jeden z hlavních momentů, kdy dával Tupac jasně na jevo, že si nebere servítky s nikým a ničím byl jeho přístup k novinářům a paparazzi. Došlo to až tak daleko, že po nich i plival.

pliv

Diss na Biggieho
Jeho diss na Notoriouse B.I.G. Hit ‘Em Up je jedním z nejlepších diss tracků v historii rapu a také definitivní konec jednoho velkého přátelství.

biggieandtupac

Thug Life
Jeho Thug Life tetování chtěl mít svého času snad každý, ale jen opravdový gangsteři ho měli oprávněně.

tetování

Policejní brutalita
Když byl zmlácen a uvězněn policisti za jaywalking (chůzi mimo chodník), rozhodl se poprvé ve své kariéře promluvit o policejní brutalitě, paradoxně za to sklidil velkou vlnu kritiky od veřejnosti právě za jaywalking.

policejní

Poměr s Biggieho manželkou
Tupac tvrdil, že spal s Biggieho manželkou Faith Evans. Ať už to byla pravda nebo ne, mělo to za následek vyeskalování celého beefu do úplného extrému a ať už přímo nebo nepřímo to vedlo ke smrti obou rapperů.

faith

credit: hiphopmyway.com

Komentáře

komentáře