Sdílej

50 Cent konečně vyřešil svůj bankrot a věřitelům zaplatil půl miliardy korun

Fiftyho bankrot byl v posledním roce a půl jedním z nejpropíranějších témat všech světových médií a ani Boombap vás o tom nezapomněl informovat, více informací v tomto článku.

Ve zkratce: Fiftyho finanční situace nabrala strmý pád po té, co mu soud uložil zaplatit pokutu ve výši 5 milionů dolarů. Zaplatit musel Lastonii Levistonové za zveřejnění nahrávky, kde si to Lastonie rozdává se svým přítelem. Pro správné pochopení souvislostí nebude od věci připomenout skutečnost, že Lastonie Levistonová má dceru s Rick Rossem, dlouholetým Fiftyho rivalem. v pondělí 13.7.2015 přichází 50 cent pod svým pravým jménem Curtis Jackson na úřad v Hatfordu a s odvoláním na článek 11 vyhlašuje bankrot.

zkrachovali

Podle hartfordského soudu měl v té době Curtis Jackson, což je Fiftyho úřední jméno, celkem dluhy ve výši 36 milionů dolarů (905 mil. korun) a proti tomu majetek ve výši 20 milionů dolarů (503 mil. korun).

Nyní po dlouhé právní bitvě je 50 Cent konečně bez dluhů. Ve čvtrtek 2. 2. totiž správce konkurzní podstaty Ann Nevins zbavuje Fiftyho bankrotu po té, co zaplatil více než 22 milionů dolarů (přes 553 milionů korun) ze svého dluhu.

50 cb

V loňském dubnu sestavili Fiftyho právníci návrh na splátky v příštích pěti letech na vyplacení 23 milionů dolarů, přičemž že v případě předčasného splacení dostane slevu. Peníze byly rozděleny mezi třemi věřiteli: Sunburst Bank 7,9 mil dolarů, Sleek Audio 17,5 mil dolarů a Lastonia Levistonová 6 mil dolarů.

S těmito věřiteli se 50 Cent tedy vyrovnal a nyní (pokud pomineme jeho sídlo v Connecticutu za 6 milionů dolarů) začíná opět od nuly, respektive od půl dolaru.

Credit: theboombox.com

Komentáře

komentáře