Sdílej

Action Bronson má na kontě další šílený klip s názvem „The Chairman’s Intent“

Poté co Bronsolini alias Action Bronson v roce 2012 opět zaútočil do stojatých vizuálních vod Hip Hopu videm s názvem „The Symbol“. V něm jako charismatický detektiv s blonďatými vlásky neúprosně a nekompromisně řeší veškeré trable v Bud Spencerovském stylu. Teď se opět vrací s touto postavou v klipu „The Chairman’s Intent“ který pro něj natočil  Rik Cordero ve stylu Kung-Fu filmů 70. let. Předlohou my byli filmy jako Bruce Leeho „Enter The Dragon “ a nebo Jackie Chanův „Drunken Master“. Smysl pro humor tohoto Mayhem Laurenova kamoše, ghost writera a zároveň bývalého kuchaře, který se k rapu dostal díky zlomené noze v kuchyni známe. Například z jeho výstupu na koncertech kdy fanoušky shazuje z podia ve wrestlingovém stylu. Vtipný byl i jeho incident na Ottawa Blues Fest kdy si během svého koncertu „rapujíc“ odskočil na malou a následně ukradl golfový vozík na který si vzal jako „rukojmí“ Deltrona 3030 a pár dalších než ho security zastavila. Ne jinak je tomu v jeho novém klipu kde Action Bronson ztvárňuje roli záhadného vraha na objednávku, který se nebojí sundat zkorumpovaného bose čínské mafie a celou jeho crew. Klip součástí připravovaného alba“Blue Chips 7000“ které má oficiálně vyjít 25.srpna 2017 a jako hosté se na něm objevíjeho staří známi jako Mayhem Lauren či Big Body Bes. O produkci se postarají hvězdy jako The Alchemist, Harry Fraud, Knxwledge, Party Supplies, ale také třeba Rick Ross bližší detaily se dozvíme již brzy. Sám Bronson naznačil, že mu na hudbu poslední dobou moc času nezbývalo, jelikož valnou většinu mu spolkla jeho show  „Fuck, That’s Delicious.“ Ale to se naštěstí mění. Releasu se zatím dočkali dva singly. První  s názvem „Durag vs Headbang“ a jeho „fellou“ Big Body Besem vyprodukoval Knxwledge a ten druhý „Let Me Breathe“ pro něj vyprodukoval Party Supplies. Už před nedávnem Bronson naznačil svou frustraci ohledně data vydání jeho alba, když na svůj profil napsal status “PUT MY MOTHERFUCKING ALBUM OUT”. Naznačoval tím, že album je hotové akorát jeho vydání se zdržuje. Krize je však vypadá že zažehnána a my vám dnes přinášíme třetí single z tohoto alba.  Hudbu k němu vyprodukoval talentovaný Harry Fraud. To co nám v něm Bam Bam naservíruje je až k neuvěření.  Přesvědčte se sami!

“Lidi budou z tohohle alba kroutit jejich posranýma prdelema, budou si rozbíjet hlavy a najíždět autem do Bostonského tržiště, naběhnou nazí do čínské restaurace a tam budou vyšilovat.”
– Action Bronson o albu „Blue Chips 7000″

“Když mi zavolají z TV, tak to musím vzít, chápeš? Nemůžu to dát na „počkejte prosím“, protože televize je velká věc. Tvůj obličej vidí milióny lidí na celém světe. A je to úplně jiná věc když mi 70-ti letí staroušci říkají věci jako: ‘Ó můj bože! Milujeme tě!’. Jako… fakt se mi to líbí.”
– Action Bronson aka Bam Bam Baklava (2017)

unnamed1
100000x100000-9991
 

The Symbol z mixtapu ‚Rare Chandeliers‘ vyprodukovaném legendárním Alchemistem. 

Komentáře

komentáře