Sdílej

B-Boy Tas & The Floor Kids Crew, jsou Zpět !

B-boy Tas a The Floor Kids Crew je zpět. Petr Šafránek a.k.a B-boy Tas opět dokazuje s dětmi velké věci. Za pouhý rok se spolu s dětmi propracoval mezi nejlepší bboys crew v Moravskoslezském kraji a v ČR. Ptáte se jak?

Děti z The floor kids crew se zúčastnili spousty battlů ve kterých bohužel neprošly přes zahraniční b-boys.
Vždy skončili na 3-4 místě, ale i to je velký úspěch.
Ve většině případech skončili za bboys z Německa, nebo Slovenska. The floor kids crew, ale vyhráli battle Reborn v Holešově navzdory konkurenci z polska a to Tomáš Vašíček ( b-boy Flow ) a Daniel Cyrus ( b-boy LilBeat ).

Na velkém battlu Saturday Opatow v Praze se umístili kluci velmi slušně, z 33 přihlášených bboys skončili mezi TOP4 crew. Na battlu Ring byl The Floor Kids Crew také hrdým sponzorem a také se zde umístil na skvělé pozici.

Dětí trénují minimálně 3x týdně. Občas jim Tas v případě, že nemají vystoupení nebo soutěž, připraví program i na víkendy, kdy děti trénují od rána do večera. Zlepšují si taneční dovednosti, trénují propojování triků a rychle se posouvají vpřed. Všechny úspěchy, taneční posuny, spoluprace a vystoupení můžete sledovat na jejich facebookové stránce a také videa na jejich youtube kanále,  kde najdete i video, které dětem poslal bboy Mounir.

DSC03259

B-boy Tas je totiž v blízkém spojení z tímto šampiónem RedBull BC One, b-boy Mounir Vagabons crew a pomáhá mu šířit jeho program HWE ( hard work easy everything ). Také má ve své crew jedinečnou návštěvu z Alžírska a tou je bboy Tayouba, účastník a finalista Battle Of The Year. Petr Šafránek se rozhodl, že bude spolupracovat s lidmi a bboys, kteří o to stojí a snaží se být přínosem pro děti a celou break dance kultůru. Zaměřil svou pozornost na ty správné lidi a zatím se mu to vyplácí.

IMG_20160228_143336

B-boy Tas a The Floor Kids Crew za podpory sportovního obchodu Decathlon vystupovali na prestižní akci Dívka roku, QSZ street dance battle, na tanečním plese, na dalším plese, kde byl i starosta města, ale také na charitativních akcích a na spoustě akcích pro dům dětí a mládeže. B-boy Tas se momentálně věnuje motivačním programům pro své děti, aby dosahovali lepších a větších výsledků. Petr Šafránek je otevřený všemu a všem.
Jak sám říká… „Pro děti dělám maximum.“

received_10207510271307765

Nyní se zapojuje spolu s dětmi do chystaného projektu, svoboda pohybu pro děti, tak se necháme překvapit co tento projekt přinese.
Petr chce víc než cokoliv jiného, hlavně pomáhat, ale ukazuje se, že je to větší problém než se zdálo. „Mnozí nemají o pomoc zájem, nebo se bojí, nebo prostě jen sabotují každý jeho nápad. Možná hledají problém a zádrhel někde, kde není.“ Asi málo kdo si dokáže vážit takových lidí jako je Petr, on se ale nevzdává.

FB_IMG_1459097509168

Jak těžké může být pomáhat druhým?
A co o tomto lektorovy říkají někteří z jeho děti?

Vojta Vršecky:
„Péťa pro nás dělá maximum. Jsem rád že můžu chodit na jeho tréninky, workshopy atd… Break dance je jako můj druhý život ale bez Péťi by to tak nebylo.“

Štěpán Šonovský:
„Málo kdo umí naučit takové věci jako náš trenér. Občas se divím, že má s náma nervy a nevykašle se na nás. Přesně kvůli tomuto, kvůli našemu trenérovi mě baví break dance. Samozřejmě ne jenom kvůli tomu, ale taky kvůli kámošům, kteří se nehádají a drží při sobě a to k breaku patří. Toto vše, ale vytvořil Peťa.“

Oliver Stiller:
„Péťa by pro nás vypustil duši. Už nám sehnal sponzora od, kterého dostáváme ne málo věcí a také plno super vystoupení.
Při breakdance se vždy pozitivně naladím odreaguju od školy a tak.
Při tréningu není nuda a člověk si skvěle zatrénuje, všichni to bereme vážně.“

Danny Cyrus:
„Vážíme si našeho trenéra, protože se chová přátelsky jako kamarád…. je to moc dobra vlastnost, bez Péti by to nebylo ono a break dance mě baví protože je tam akrobacie a tanec, super kamarádi a můžeš si vymýšlet různé věci atd… Je to úžasné.“

Vzhledem k Tasově vytíženosti je to úžasný posun. Denně chodí do práce a přesto věnuje veškerý volný čas tréninku dětí, přípravě dětí na vystoupení a soutěže, pořádá workshopy, natáčí videa, shání vystoupení a stará se o celý management skupiny.

received_10207728145354480

Za podpory rodičů, známých a přátel se The Floor Kids Crew propracovává na špičku tanečních crew. Nicméně za poslední rok, je to od této skupiny velký skok, kde jsou stálými členy Tomáš Vašíček ( b-boy Flow ), Daniel Cyrus ( b-boy LilBeat ), Oliver Stiller ( b-boy Falko ), Štěpán Šonovský ( b-boy Skill ) a Vojta Vršecky ( b-boy Chill )

Sestřih z některých akci zde:

A přesto všechno b-boy Tas vzkazuje: „Nejde o to, aby jsme světu dokázali, že jsme nejlepší, nebo něco takového. Rozhodně jsou v ČR i lepší děti než ty moje. O tom nepochybuju. Ještě musíme hodně makat.

Baví nás to a především jde o to, aby děti měli sami ze sebe dobrý pocit a aby si to užívali. Nejde o to být nejlepší, ale o to být lepší než včera.
To co dělám, dělám rád a úspěch je jen příjemný vedlejší účinek mojí práce.“

FB_IMG_1459101691604

B-boy Tas by ještě rád touto cestou poděkoval rodičům dětí, přátelům,známým, Domů dětí a mládeže Vratimov, Decathlonu za podporu, ale také svému fotografovi RepRock za vždy skvělé fotky, také tanečníkům, kteří se jeho dětem věnovali ať už osobně, nebo formou rady a to b-boy Fresh Rob, bboy Tayouba, b-boy C.J., b-boy Skitty, Wegets crew a mnoha dalším skvělým lidem a hlavně svým dětem za snahu, píli a skvělé výkony.

Komentáře

komentáře