Sdílej

OUT NOW: PIO SQUAD jsou zpátky ve hře s novým albem STROMY V BOUŘI

Stromy v bouři

12.12.2016 magické datum, na které se věrní fanoušci jihlavské bandy Pio Squad těšili více než na Vánoce, ano, nová deska je konečně tady. Legendární Pio Squad jsou pro někoho zajetou klasikou, se kterou nemůžou šlápnout vedle, pro jiné ostrůvkem naděje na kvalitní rap i v dnešní době zmítané trendy a popovým mainstreamem.

Nová deska vychází již tradičně pod labelem Avantgarda Muzik a obsahuje 15 písní, které nejsou ochuzené ani o zajímavé hosty. Na albu se tak objeví například Kato z Prago Union, Supa z Moja Reč, dále pak Lengualerta, Luzer, Hamis a nekolik jihlavských rapperů ve společném tracku HJZLMJSMZJHLV. Deska je pestrá i po produkční stránce a mezi beatmakery najdeme jména jako DJ Wich, Enemy, DTonate, Beatgees, Dubas, Grandmajster, Marys, Petijee, Quiroga, Renk, ale samozřejmě také dvorního DJe Pio Squad J-Kida.

Z desky jsme již měli možnost ochutnat prostřednictvím prvního singlu Kde se flákaj?!, který vyšel v první polovině tohoto roku, následoval ho videoklip Tváře, doplněn ještě bangerem Brickbars. Všechny singly si můžete připomenout níže. Na začátku příštího roku nebude chybět ani velký pražský křest a exkluzivní interview pro boombap.cz

Desku pořídíte ve fyzické podobě například zde: http://pioshop.cz/pio-squad—stromy-v-bouri/z35.htm

stromy v bouři

Stromy v bouři

Komentáře

komentáře