Sdílej

FOTOGALERIE: 5 Rapperů, kteří se mohou pochlubit vlastní restaurací

Čím dál častěji se setkáváme s tím, že rappeři své vydělané peníze začínají investovat i mimo hudební průmysl. Je to jasná známka toho, že přemýšlí nad svým důchodem a jsou dostatečně soudní na to, aby si přiznali, že rapovat se nedá donekonečna. Nehledě na to, že příjmy z prodejů alb konstantně klesají. V dnešním speciálu se podíváme na jeden z těchto investičních směrů a to na gastronomii. Pojďme se podívat na 5 rapperů kteří provozují vlastní restauraci.

2 Chainz – Escobar Restaurant and Tapas – Atlanta
Nejnovějším přírustkem v řádách rapperů/restauratérů je 2 Chainz, ten minulý týden otevřel v Atlantě Escobar Restaurant and Tapas.

2 chainz escobar

T.I. – Scales 925 – Atlanta
Atlanta je na restaurace, vlastěné rappery bohatá. Krom 2 Chainze, který si zde nedávno otevřel Escobar Restaurant and Tapas, zde provozuje svůj podnik Scales 925 také T.I.

scales-925 t.i.

Drake – Fring´s – Toronto
Velice luxusní restauraci provozuje v Torontu kanadský rapper Drake, jmenuje se Fring´s.

Frings drake

Jay Z – The 40/40 Club, The Spotted Pig – New York, Atlanta
V seznamu restauratérů samozřejmě nesmí chybět ani Jay Z, ten provozuje hned dva podniky. Velmi populární a luxusní The 40/40 Club v New Yorku a Spotted Pig v Atlantě.

40-40-Clubjayz
The 40/40 Club
spottedpigssgsjayz
The Spotted Pig

DJ Khaled – Miami Finga Licking – Miami
Přejděme od luxusních podniků k fast foodům, které se stávají rovněž častou investicí rapperů. Jedním příkladem za všechny je miamský Finga Licking, který provozuje DJ Khaled.

miami-gardens-finga-licking-grand-opening-day

Credit: xxlmag.com

Komentáře

komentáře