Sdílej

MC Pepíček chce být Eminem jak Fosco, ale má rád svý techniky! Striktní boombap z Pardubic!

Od dob legendární kapely 5MCZ , která již padla téměř v zapomnění, toho v Pardubicích vzniklo více. Pozornost si momentálně však rozhodně zaslouží MC Pepíček, který právě vydal pod uskupením Rook´s Squad svojí debutovou desku, nesoucí název T.P. O kompletní produkci na albu se postaral pražský beatmaker Krudanze (Crystal Kidz). Album obsahuje celkem 15 skladeb, na kterých se objevuje i pár hostů (MC Gey, Mount Blunt, Crystal Kidz).

„Český scéně pořád chybí strašně našlapaná deska“ tvrdí MC Pepíček v tracku Skitalog. Stejný track také obsahuje hlášku z nadpisu. Kritika úrovně a zoufalých praktik některých českých interpretů z naší scény nás doprovází v průběhu celého alba, samozřejmě vtipnou formou. Úvod k albu v podobě klipu může u některých jedinců na první poslech vyvolat smíšené pocity. Ostatně stejně jako jeho jméno. Přeci jen na tento styl dnes už nejsme až tak zvyklí a může zaskočit. To ostatně v úvodním tracku „Ahoj“ připouští i sám Pepíček „nevíš, jestli stopnout,nebo nechat to……varuju tě je to TOP“. Veškeré pochyby však musí zaručeně zmizet hned při tracku číslo 3 – Seus, z něhož mohou již při první smyčce naběhnout i „zimomriavky“ Všem těm, které baví poctivý boombap beaty. Nechybí ani hlubší a osobnější témata včetně snad prvního tracku o židli v historii českého rapu.

Samotný Pepíček aktuálně vystupuje s crossoverovou kapelou Věc Makropulos, se kterou právě odjel turné, čímž jejich spolupráce rozhodně nekončí. Mimo T.P. a Věc Makropulos už začínají pod pokličkou bublat další chystané projekty. Celé T.P., včetně videoklipu, si můžete pustit na youtube kanálu Rook´s Squad, nebo zdarma stáhnout na adrese: http://ulozto.cz/xz9k2Edj/mc-pepicek-krudanze-t-p-official-by-pepicek-mp3-zip . Židlepower.

„Pokud máš rád guláš, rozhodně nabíhej a pouštěj T.P.! Směsice tvrdýho rapu, píčovin, poctivejch bubnů a sem tam i nějaký tý myšlenky, ti vytvoří atmosféru například k pití piva, nebo vyrábění jinýho štěstí. Pepíček & Krudanze – T.P., album co už mělo vyjít před narozením tvojí vnučky. Zmrde“, dodává k albu sám Pepíček.

Tohle album kope jako pardubický půl kůň! Pro milovníky boombapu vzniklo album, kde nemusíš přepínat každý druhý track.
T.P. to je Tvrdej Pepíček, Top Prdel, atd… zkrátka To Poslouchej!! Po zhlédnutí klipu následuje celé album.

Komentáře

komentáře