Sdílej

Mic Bles přinese na svém albu pravý Boom Bap sound z Oxnardu. Ras Kass na featu úvodního singlu k desce AudiovOx.

„Je to malé město co umí žít ve velkém stylu.“ Tohle řekl jednou Madlibův brácha Oh No. Nebavíme se o ničem jiném něž o rodišti této povedené dvojice Oxnardu. Dnes se však mrkneme na jiného rodáka z tohoto kalifornského města Mica Blese. Tomu již brzy vychází album AudiovOx na Jus Da Ill Music. V něm nám přináší originální Boom-bap sound který milujeme a zároveň na featuringu servíruje těžkou váhu v rapu. Ras Kass, Planet Asia, Chino XL,  El De Sensei (Artifacts), MED & PaceWon. Ti všichni se na něm objeví po boku začínajících underground umělců. Valnou většinu beatů na něj obstaral Science Green Music. Skreče a samply pro změnu vyšperkovali Dj Press, Dj Romes (LootPack) a Dj Greenleaf. Album jako takové je vzpomínkou na „zlatou éru“ hip hopu. To nejlepší na tom je, že to je kvalitní a 100% pravý a nefalšovaný hip hop. Nejen proto že Mic Bles je upřimný jak ke své hudbě a kultuře kterou reprezentuje tak hlavně a především sám k sobě.

 

Artist: Mic Bles
Song: Say GoodBye
Producer: Science Green
Video by: Daniel Hussual Films
Directed By Daniel Hussual – Edited by Sebastian LaVillain
Audio Master – Dj Romes (The Lootpack)

 

AudiovOx už bezpochyby vyvolalo celosvětový poprask díky nedávnému evropské turné Mica Blese . Zprávy a rozhovory pro weby, blogy a radio shows zaměřené právě na underground hip hop mu v tom jen pomohli.  Celkově je AudiovOx vyštelováno tak, aby přineslo pevnou substanci v kombinaci s lyrickou zdatností a údernou produkcí z undergroundových končin. Na pultech hudebních obchodů se má objevit letos v září. V tracku Say GoodBye Mic Bles zdraví všechny své fanoušky které měl možnost během své evropské tour potkat.

Úvodní single z alba MusicvOx
„Pay Homage“ feat. Ras Kass

(Pro stažení zdarma klikněte na tlačítko „koupit“)

 

Video release z alba MusicvOx
„Ain’t gonna happen“

Rap neustále mění svou formu s rozličnou základnou interpretů a  je proto důležité vzdát hold těm kteří stálí na jeho počátku. Hlavní single Pay Homage (Vzdej hold) s legendárním Ras Kassem na featu ukazuje cestu a nastavuje tón kterým by se mělo nové Mic Blesovo album ubírat. Ras vždy naservíroval hvězdné bars a společně s Blesem tak názorně demonstrují svoji lásku a respekt ke všem průkopníkům kteří vydláždili cestu nejen pro ně, ale i pro ty ostatní a hlavně pro kulturu kterou všichni milujeme.

„Hip Hop je tak rozličná a gigantická kultura, aby ji bylo možné zaškatulkovat do jedné zvukové kategorie. Ale pokud by kdy existoval specifický zvuk pro tento žánr, byl by to sakra právě tento! !!“ Mic Bles se stal lyrickou elektrárnou
a jádrem undergroundové hudební scény a jde si pevně za tím, aby se z něho v budoucnu stal další legendární MC. „

Podívejte se na Mic Bless youtube kanál

Komentáře

komentáře