Sdílej

Nigi Nap „Klik Klak“

Je to asi jeden a půl úplňku zpět, kdy jsme vám v rubrice Young Blood představili čavale ze slovenska, který si říká Nigi Nap. Tento mladý talent, který vystupuje pod labelem Igora Kmeťa ala Gitano Records, zdá se být ve své funkci dosti nad věcí.

Včera těsně po tom, co jsme si mohli vychutnat svoje ranní kafe a cígo, nás Nigi překvapil svým narychlo/napěkno natočeným videoklipem, který skvěle podtrhuje třetí téma výsostné štafety. Skladbu „Klik Klak“, kterou produkoval Mugis měl dle všeho sepsanou během několika málo hodin a co víc, videoklip mu natočil starý dobrý IPhone 5 Enterteiment v průběhu asi jedné hodiny. Když jsme se Nigiho zeptali že WTF ? Odpověděl jednoznačně:

PicsArt_09-28-10.24.58

(bez korekce)
„Skladba vznikla velmi rýchlo a nahratá bola za asi 20 min na prvý krát. Hned ako mi Mugis poslal beat ma zaujal a text bol napísaný v priebehu jedého dňa. Správny čas na správnom mieste. Mugis sa nádherne vyhral s aranžom. Téma je spojená s 3 profilmi charakteru, ktoré každý určite dobre pozná a takíchto to skladieb je celkom málo v dnešnej dobe. Čo sa týka videa tak ako som už písal nechcel som dať von trek s obrázkom na YT, ktroý je vizuálne nezaujímavý. Rozhodol som sa že stvorím niečo jednoduché po všetkých stránkach. Natočil a zostrihal som to na svojom 5kovom Iphone a točené to bolo umňa na hajzli. Nejde o graficky špičkové video, skor ide o nápad a nadhlad. Tento trek ma premna osobne silný nenásilný odkaz. Čakajte odomńa ďalšie veci pretože ich mám naozaj dost a pojde to všetko aktívne von. Určite budu ďalšie špičkové videa v śpičkovej kvalite ,ale nevylučujem ani ďalšie takéto typy nakolko je to pre luďí a koho by bavilo pozerať na obrázok.“

Zdá se, že Nigi Nap má ještě dost toho, co by nám mohl říct. A tak budeme čekat na další věci, zda-li se dočkáme taky serióznější produkce a mezi tím si zkrátíme čas touhle chytlavou „Klik Klak“ selfie.

 

Komentáře

komentáře