O nás:

Boombap.cz je jedním z nejstarších a největších českých webových magazínu na poli hip-hopové a urban kultury, mapující scénu již od roku 2003. V dubnu roku 2015 prošel výrazným updatem, a to jak po filozofické tak desingové stránce. V současné době nový Boombap odkazuje na největší databázi jak česko-slovenské, tak i zahraniční hiphopové scény ze všech webů v ČR.

 

Obsah webu:

V našich publikacích se zabýváme především hip-hopovou kulturou, R’N’B, módou a dalšími elementy, které vychází z původní filozofie webu Boombap.cz. Vedle toho vytváříme svůj vlastní exkluzivní obsah jako např.: rozhovory, pořady, foto-reporty a spoustu jiných aktivit, které vznikají za pochodu. Aktivně spolupracujeme s lidmi, kteří se pohybují v prostředí urban kultury. Náš obsah se snažíme stylizovat podle našich představ a naprosto nezávisle, čímž se odlišuje od většiny podobných magazínů v České a Slovenské republice.

 

Prostor mladým talentům:

V rámci naší rubriky Young Blood se snažíme pomoci mladým talentům, které přináší do hry, potřebné sklils a jejich kvalita si zaslouží pozornost. Pokud se domníváte, že vaše tvorba obsahuje onen faktor, který by si zasloužil být sdílen s našimi čtenáři, pak neváhejte a kontaktuje nás na e-mail: info@boombap.cz