Sdílej

OUT NOW: A Tribe Called Quest vydali své poslední album We Got It from Here… Thank You 4 Your Service

Už je to neuvěřitelných 31 let co Q-Tip, Phife Dawg a DJ Ale Shaheed Muhammad spolu dali dohromady jednu z nejoriginálnějších rapových formací všech dob A Tribe Called Quest. V roce 1991 se k nim přidal ještě Jarobi a společně vydali několik skvělých  desek, při čemž já osobně bych vyzdvihl zejména Beats, Rhymes and Life z roku 1996, kterou mám od ATCQ nejraději. Od poslední desky The Love Movement uběhlo už dlouhých 18 let a fanoušci už moc nadějí novému albu nedávali. Zvláště pak po letošním dubnu, kdy odešel na věčnost Phife Dawg. O to překvapivější bylo oznámení nové a zároveň poslední desky A Tribe Called Quest, která obsahuje i posmrtné nahrávky právě zmíněného Phife Dawga.

Novinka We Got It from Here… Thank You 4 Your Service vyšla tento pátek pod Epic records a na dvou discích najdeme více než hodinu kvalitního rapu. Objevilo se zde také spoustu zajímavých hostů jako André 3000, Kendrick Lamar, Jack White, Elton John, Kanye West, Anderson Paak, Talib Kweli, Consequence a Busta Rhymes. Níže si můžeš poslechnout nejnovější singl We the People…, nebo poslechnout celé auto přes Spotify.

Album si můžeš koupit například zde: https://itunes.apple.com/cz/album/we-got-it-from-here…-thank/id1173106678?app=music&ign-mpt=uo%3D4

atribe

Tracklist:

1. The Space Program
2. We The People….
3. Whateva Will Be
4. Solid Wall of Sound (feat. Busta Rhymes) 
5. Dis Generation (feat. Busta Rhymes) 
6. Kids… (feat. Andre 3000) 
7. Melatonin
8. Enough!!

1. Mobius (feat. Consequence & Busta Rhymes) 
2. Black Spasmodic
3. The Killing Season (feat. Kanye West & Talib Kweli
4. Lost Somebody
5. Movin’ Backwards (feat. Anderson .Paak
6. Conrad Tokyo (feat. Kendrick Lamar) 
7. Ego
8. The Donald

Komentáře

komentáře