Pro umělce/manažery

Recenze:

V rámci rubriky Words evidujeme podrubriku Recenze, v níž reflektujeme nezávislé názory na hudební desky. Protože je naší prioritou být aktuální a tudíž exkluzivní požadujeme aby nám bylo hudební dílo zasláno ještě před jeho oficiálním vydáním, tak abychom mohli recenzi připravit právě na den vydání. Samozřejmostí je, zachování námi přebraného díla v diskrétnosti, v případě potřeby možné ošetření právním dokumentem.

Tiskové zprávy:

Tiskové zprávy si vybíráme sami podle jejich zajímavosti a exkluzivity, avšak v rámci PR reklamní  kampaně, je možno zveřejnit tiskovou zprávu, za předpokladu, že se na jejím obsahu individuálně shodnou obě strany. Pro ceník PR kampaní, nás prosím kontaktujte na: reklama@boombap.cz.

Rozhovory:

Pokud máte zájem prostřednictvím našeho webu uskutečnit psaný či audiovizuální rozhovor kontaktujete nás na info@boombap.cz nebo v sekci „Napište nám„.

Mediální partneři:

Máte zájem o spolupráci s naším webem ? Napište nám své nápady a podněty na info@boombap.cz , odpovědi obdržíte do 24h. Rovněž pro vás máme vlastní nabídku spolupráce, napište si o ní. Dokumenty zasíláme na vyžádání přes email. ( Do předmětu zprávy prosíme uvézt rovněz i název společnosti / projektu.)