Sdílej

Puerto dropujé nový singl „Daj ho“ ve kterém dissuje magazín Refresher

František Churý, známější pod svým uměleckým jménem Puerto, který si svůj první styk s mikrofónem tehdy ještě pod pseudonymem Real, užil v roce 2007, kdy nahrál svou první pecku, která však i přes velké odhodlání nikdy nespatřila světlo světa, si dnes na svůj terč připnul naši pseudokonkurenci a to magazín Refresher. Ačkoliv jsem doposud tvorbu tohoto chalana nepoznal, nedalo mi to a začal sem pátrat. Za prvním materiálem sem musel cestovat v čase do roku 2009, kdy Puerto založil se svým spolužákem ANDESem skupinu NIEČO INÉ. Se založením této skupiny se mě dostal do rukou i jejich první oficiální singl s názvem „Únik z reality“ , kde se po jejich boku objevil i Delik.

 

„NIEČO INÉ“

NIEČO INÉ

 

Jako další materiál, který se mně vryl do uší, bylo první Puertovo sólové EP s názvem „Vitaj v raji“ . Po vydání tohoto EP se opět Puerto připojil ke svému parťákovi Andesovi a pod hlavičkou tehdy ještě PVP Labelu vydali EP „Nepočkám“ , kde se pod produkcí podepsal Emeres. Tímto projektem uzavřeli chalani rok 2012. S novým rokem však opět přišel nový materiál a to Puertuv sólo release „Kontrasty“ , který poskytl svým fans volně ke stažení. Jako poslední ucelený projekt, který jsme našel bylo poté EP „Až do konca“ , které produkoval šef Blakkwood records Fosco Alma.

 

 

Dost však bylo cestování v čase. Pro dnes jsme tu kvůli zbrusu novému materiálu a to tracku „Daj ho“ , který sám Puerto uvedl na svých sociálních sítích slovy:

„Tak podmanivá,tak nádherná,tak úprimná..
Rok ma tí chlapci dusili,rok som držal jazyk za zubami s tým,že raz sa to ukludní,rok som bol v tom,že karma mi ukázala,že Džúsy boli chyba. Po roku som zistil,že sú to dementi a spravil som dobre.Oddnes im budem jebať hlavy,tak to je !!! PUERTO VS REFRESHER + každá skurvená bublina ktorá sa tu objaví.. Zdielaj keď si sa našiel ! „

ALBUM KOLOBEH COMING SOON !

 

Komentáře

komentáře