Sdílej

Puff Daddy upsal svého syna Christiana pod label Bad Boy Entertainment

Label Bad Boy Entertainment letos oslavuje 23 let působení na poli hudebního průmyslu a jeho zakladatel Sean ´ Puff Daddy ´ Combs do něj přivádí další exkluzivní přírůstek. Nový interpret je o to zajímavější, že se jedná o Diddyho vlastní krev. Jeho talentovaný syn Christian Combs v pátek 1.4.2016 oslavil osmnácté narozeniny a od svého otce dostal luxusní dárek a to nahrávací smlouvu, která mu zajišťuje vydávat hudbu pod rodinným labelem. Christian však není prvním Diddyho potomkem, který zkouší proniknout do světa hudebního průmyslu, jeho starší syn Quincy začínal také jako rapper, ale nakonec se stal hercem.

Sám Christian podpis smlouvy komentoval na Instagramu: „Včera byl největší den mého života,“  „Nejenže jsem měl narozeniny, ale tento den se uskutečnil i můj sen. Dostal jsem kontrakt od epického Bad Boy Records. Jsem nesmírně vděčný za vše, co mi Bůh dal a já to nikdy nebudu brát jako samozřejmost. Hudba je něco, co je součástí celého mého života.“

Puff Daddy

Christian se tak pravděpodobně zůčastní velkolepé show v Brooklynu na počest The Notorious B.I.G., která bude zároveň velkým znovuspojením Bad Boy family. Na této show 20. května má krom samotného Diddyho a jeho syna vystoupit také Faith Evans, Lil Kim, Ma$e, The LOX, 112, French Montana, Carl Thomas a mnoho dalších. Speciálními hosty pak bude Jay Z, Mary J. Blige a Missy Elliott.

Puff Daddy

Komentáře

komentáře