Sdílej

RICCO & CLAUDIA feat. KALI – První skladba z připravovaného alba !

Ricco & Claudia jsou členové Kalirecords a do konce roku plánují vydat album. Claudia nám prozradila, že na albuu plánujou celkem 12 skladeb ( tento počet skladeb plánovali i na předchozím albu). Co se týče hudebního změření alba, bude různorodý, avšak skutečnost, že této dvojci je asi nejblíže FUNKY, můžeme čekat, že album bude směřovat právě tímto směrem.

Kdo bude či nebude hostovat na albu, je prozatím nejasné ale už teď víme, že je na co se těšit, což potvrzuje první vydaná skladba z výše zmiňovaného alba, která je zároveň podpořená také videoklipem SEXY LADY, a hostuje v ní samotný KALI.

Ricco & Claudia s Kalim už mají za sebou více spolupráci, takže tento featuring pro nás není žádnou novinkou. Každopádně jde vidět, že tahle spolupráce všem sedí a proto to neomrzí.

Claudia slibuje, že se fanoušci mají na co těšit. Skvělé hudby a texty, o které se tradičně postará manažer této dvojce Miroslav Čimo. V albu nechají srdce, energii a pozitivní náladu. Nechme se tedy překvapit, album by měl vyjít do konce tohoto roku.

Komentáře

komentáře