Rubriky:

Interviews:

Pod položkou interviews naleznete cca každých 14 dní, nový rozhovor. Rozhovory budou vydávány vždy v sobotu, a to jak v psané tak audiovizuální podobě. V našich rozhovorech se snažíme interprety vyzpovídat z různorodých otázek a vést je tak aby nebyly pouhým klišé.  V naší nabídce můžete doposud nalézt rozhovory s interprety jako MAAT, Rest a DJ Fatte, MAAT, DJ Bussy a další.

Parties

V této rubrice se budou objevovat fotoreporty, či popřípadě video záznamy ze zajímavých koncertů a akcí spojených s urban kulturou. Snažíme se pro Vás vybírat ty opravdu nejzajímavější okamžiky. Dále pak v sekci soutěže budeme pravidelně soutěžit volné vstupy na různé kulturní akce a koncerty. Pokud jste promotér a právě toto čtete, neváhejte se nám ozvat a domluvit se na propagaci, dokumentaci a dalších okolnostech.

Party list

Na hlavní straně najdete partylist v němž, pravidelně zveřejňujeme a aktualizujeme ty nejzajímavější kulturní akce. Partylist je vybaven hypertextovými prokliky, které Vás odkážou zpravidla na Facebook událost dané akce, pokud je k dispozici. Popřípadě na článek, který je k této akci publikován na našem webu.

Outfit

Pod hlavičkou rubriky outfit se můžete těšit na publikace o zajímavých módních doplňcích a módě samotné. V rámci této rubriky také poskytujeme Public Relations články ( viz. Rubrika Reklama).

Young Blood

V rámci naší rubriky Young Blood se snažíme pomoci mladým talentům, které přináší do hry, potřebné sklils a jejich kvalita si zaslouží pozornost. Pokud se domníváte, že vaše tvorba obsahuje onen faktor, který by si zasloužil být sdílen s našimi čtenáři, pak neváhejte a kontaktuje nás na e-mail: info@boombap.cz

Back2Dayz

Tato rubrika je momentálně v přípravě.  Vzhledem k tomu, že původní Boombap.cz je svým způsobem největší databází dění na české a slovenské urban scéně za posledních cca 12 let, bylo by hříchem tato dědictví zničit. Rozhodli jsme se tedy, že obsah původního boombapu zachováme v této rubrice. Budeme se také čas od času nostalgicky vracet k zajímavým momentům, které se na boombapu podařilo zachytit.