Sdílej

Soutěž o dva balíky prvních kusů výrobků od nově vzniklé ostravské značky Hazard Brand

V dnešní době není interpreta, co by neprodával svůj merchandise. Dokonce si myslím, že v některých případech je suma z prodeje merche větší než z prodeje alba. Pro tuto myšlenku však tady dnes nejsme. Dnes bychom Vám totiž chtěli představit chalany, co neumí rapovat, ale snaží se prorazit s nově vznikající ostravskou značkou nesoucí název „Hazard Brand“ . Jak lépe začít, než si o první kusy, na kterých se mimochodem spolupracovalo s grafikem působícím pod křídly Kali Records Armoredem, zasoutěžit?

O co vůbec jde? Námi dva vylosovaní výherci obdrží tričko z první kolekce, sluneční brýle, malý weed pack (Papírky a filtry),na kterém mimochodem najdeš i naše logo, plus pár drobností,viz. foto níže. Co pro to musíte udělat?

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Pokud si ještě stránku Hazard Brand neobdaroval svým palcem nahoru, naprav to a následně sdílej tento článek s popiskem „soutěžím s Hazardem“ . Soutěž potrvá do 22.12.2016, kdy v podvečerních hodinách budou vylosováni dva vítězové. Všem zúčastněným přejeme hodně štěstí a mnoho hazardních úspěchů.

Update 22.12.2016: Vítězi soutěže se stávají:

Jan Maryško a Moni Šmidmajerová.

Prosíme výherce nechť nás kontaktují do zpráv.

 

Výherní balík č.1

P1020020

 

Výherní balík č.2

2

Komentáře

komentáře