Sdílej

YoungBlood: Ling Vista na vlně „Cortex“

Young Blood 80%

YoungBlood: Ling Vista na vlně „Cortex“

Naše hodnocení

Vaše hodnocení: 3.6 (12 hlasů)

Po delší době se nám podařilo otevřít ventilačky a natáhnout trochu čerstvého vzduchu do perfektně utěsněných komnat rubriky Young Blood, v nichž dáváme prostor těm, které ještě nepodepsal žádny „Mejdžr Lejbl“  a ani se tak nikdy s nevyšší pravděpodobností nikdy nestane. Důvdem tohoto je fakt, že v této rubrice představujeme jen ty, kteří mají skill level na své vlastní úrovni, a nikdy nebudou smlouvy s nikým potřebovat podepisovat, nebo svůj „labelík“ mají a prostřednictvým našeho webu by se rádi dostali k širšímu publiku.

Dnes vám představíme dva mlaďochy z Bratislavy, jmenovitě pak Pasif & Drente, kteří spolu tvoří uskupení Ling Vista. Tito chalani se podle svých slov věnují rapu už delší dobu. Pokud si pod tím mám představit nějaký časový úsek, řekl bych, že 14dní. Ale o to líp. V pecce Cortex, kterou nám doporučili shlédnout, se pomalu linou na pohodovém beatu, který snoubí laxní flow spolu s textem tak, že jsem měl pocit, jako bych včera vyhral euromilióny a fakt, že jsem ze vteřiny na vteřinu přeskočil ze spodních 99% do horního 1% mi ani nezvýšil tep. Proč? Protože zrovna musím odpočívat. Dokonce jsem zacítil trochu marihuany.

ling vista

Chlapi si jedou spíše do klasických beatů s prvky moderního zvuku, jak mi sdělili, že Od začiatku bola naša hudba bez nasilu spravených umelých zvukov, z ktorých obidvaja grcáme. Vytvárame si vlastný sound, nechceme a nebudeme sa podobať nikomu“. Tak snad jim to do budoucna zůstane a vy se můžete přesvědčit ve videu níže, kdo si v průběhu tohoto článku dal práska, o to líp. Nově vám taky dáváme možnost dát interpretům najevo jak se vám jejich věc líbí. Hodnotit tento track můžeš nahoře na začátku článku, tak nebuďte zmrds a hlasujte spravedlivě.

 

 

Komentáře

komentáře