Sdílej

Young Blood: Mladý talent Kelevera upozorňuje svým singlem „Bandita“ , že i Chomutov má své interprety co maj skills.

Boombap hodnocení: 90%

Young Blood: Mladý talent Kelevera upozorňuje svým singlem „Bandita“ , že i Chomutov má své interprety co maj skills.

90%

Vaše hodnocení: 3.1 (15 hlasů)

Teprve 23-letý mladík Kelevera jehož rodným hoodem je Chomutov vypustil nedávno singl ze svého chystaného mixtapu s stejnojmenným názvem „Bandita“ .

Kelevera 2000Cože je Kelevera zač? Odkud se vzal? Patří mu své místo na „scéně“ ? Tyto otázky ti momentálně asi proudí hlavou. My se teda pokusíme stručně a jasně odpovědět. První Keleveruv styk s mikrofónem se datuje k roku 2008, kdy se aktivně jako mladý freestyler pod pseudonymem „Fish“ zapojoval do všech možných battlu v okolí svého rodného města. Už tehdy šlo vidět, že tento mladík má talent a nadání, díky kterému si k sobě získal své první lokální fans, pro které nahrál doslova doma na kolení první singly.

Život mu však náhle uštědřil silný pravý hák a mladý Kelevera se ocitl na ulici, což mu prakticky znemožnilo dále se věnovat rapu a vylepšovat svůj skills. Dlouhá léta se potuloval po ulicích, ubytovnách a podobných pofiderných místech než se mu povedlo dostat zpět na nohy a zařídit si svůj bussines.

Kelevera 1Za dobu strávenou na ulici nasbíral však mnoho kontatků, zážitků a inspirace o kterých si i někteří dnešní rappeři můžou nechat jen zdát. Čekalo se tedy na správnou dobu, kdy se děnní uklidní a bude se moct vrátit za majk. Ta doba nastala v roce 2013, kdy se díky Beatstreet labelu vrátil za majk a nahrál svůj první mixtape s názvem „Šedá eminence“ , kterou pokřtil s více než stovkou lidí v prostorech MUSIC CLUBU PECKA.

kelevera 1

Následně Kelevera zakládá s pár svými homies nový label SYNDICAT pod kterým vyšlo i druhé pokračování mixtapu „Šedá eminence II“ . S novým rokem však Kelevera upozorňuje, na nový materiál a to mixtape „Bandita“ z kterého si před pár týdny mohl vidět stejnojmenný videoklip. Ptáš se proč zrovna název „Bandita“ ? Dle slov samotného Kelevery chce ukrást bu*erantům z český scény jejich fame, posty a zk*rvený čísla.

Co se týče našeho hodnocení putuje od nás do Chomutova poctivých 90 procent. Jak hodnotíš tento počin ty ?

“ Chceš válku? skončíš jako B.I.G „

Komentáře

komentáře