Sdílej

Young Blood: Reprezentant špinavého města Ostravy Pressin dává o sobě vědět videoklipem „Nikdy není dost“

Boombap hodnocení: 85%

Young Blood: Reprezentant špinavého města Ostravy Pressin dává o sobě vědět videoklipem „Nikdy není dost“

85%

Vaše hodnocení: 3.6 (16 hlasů)

Poslední klip, který jsme v rubrice Young Blood zveřejnili vyhodil mladý talent KlasiK, který doslova upletl z hovna bič. Pro dnešek jsme se vrátili v čase a do rukou se nám dostal nový materiál z Ostravy.  Konkrétně klip „Nikdy není dost“, který má na starosti Pressin.

Pressin 1Doposud jsi od nás z Ostravy dostal naservírováno pouze AK a v poslední době i pár novinek od Chachara. Tuto dvojici dnes rozšiřuje další talent a to Pressin, který ve spolupráci s 8haters dal dokupy videoklip „Nikdy není dost“ , který je úvodním singlem k připravovanému mixtapu. Ohledně již zmiňovaného tapu prozradil Pressin svým posluchačům prozatím pouze jediného hosta a tím je Clip. Uvidíme jestli přibyde se svojí šestnáctkou někdo další.

Ačkoliv jsme Pressina s tímto videoklipem zařadili do rubriky „Young Blood“ , musíme konstatovat, že o úplného nováčka se nejedná. Asi největší zlom v kariéře zaznamenal dle mého již minulý rok vydáním Criminal Squad mixtapu společně s kolegou Arou Kheyem. Co se však tohodle seskupení týče, pod společnou značkou už je podepsat nemůžeme, jelikož Arou Khey se rozhodl odejit.

Pressin dokazuje, že i špinavé město Ostrava má místo pro své talenty. Od nás za tento počin po roční pauze od Criminal Squad mixtapu dostává 85 %.

Hlasovat můžeš i ty !!!

Support:

Pressin

8Haters

Criminal Squad

Komentáře

komentáře