Sdílej

Young Blood: Z Trebišova a Prahy k vám putuje nový banger „My“ , který má na svědomí dvojice El Free-Z a Trac.

Boombap hodnocení: 70%

Young Blood: Z Trebišova a Prahy k vám putuje nový banger „My“ , který má na svědomí dvojice El Free-Z a Trac.

70%

Vaše hodnocení: 4.7 (7 hlasů)

Náš poslední zápis v rubrice Young Blood patřil ostravskému Pressinovi a jeho singlu „Nikdy není dost“ . Dnes u Ostravy tak trochu zůstaneme, jelikož vám přinášíme nový singl „My“ , který má na svědomí opět ostravská krev žijící v Praze El Free-Z, který spojil silý s trebišovským rapperem Tracem.

El Freez TracPokud tuhle dvojici aspoň trochu registruješ, jejich první společný singl „Naše Generace“ , kde se objevil i mladý talent ManGE, po kterém se momentálě slehla zem, jsi mohl slyšet už tři roky zpět. Před pár dny si k sobě opět našli cestu a setkali se ve studiu Rooftop. Co z tohodle setkání vzniklo? Docela povedený banger s názvem „My“, ve kterém obstaral chytlavý beat Taifun. O následný mix a master se postaral profík v této branži a to Ondřej Žatkuliak. Na zpracování klipu oslovili chalani Raider production.

Pokud se ti tato československá kombinace zalíbila kontroluj i jejich sólové projekty. Trac má venku své „Nebol to len“ EP, které můžeš objednávat na stránkách zde. Co se týče El Free-Ze a jeho nejnovějšího počinu jedná se o CD s názvem „Mladá krev“, které můžeš podpořit a objedat přes mail : mladakrevmixtape@gmail.com.

Přejdeme-li k našemu hodnocení, jako celek od nás chlapci dostávají 70 procent. Měli bychom-li hodnotit každého zvlášť první místo by obsadil Taifun za skvělý beat, těsně za ním trebišovský Trac a poté El Free-Z. Jaké je tvé hodnocení ?

Support:

Trac

El Free-Z

Taifun

 

Komentáře

komentáře