Sdílej

YoungBlood: Správný Ťah z Levíc a jejich Comeback

Young Blood 78%

YoungBlood: Správný Ťah z Levíc a jejich Comeback

Naše hodnocení

Vaše hodnocení: 4.1 (11 hlasů)

Dnes vám v naší rubrice Young Blood představíme videosingl Comeback slovenské bandy Správný Ťah z Levíc. Správný Ťah je pětičlenná crew v jejímž popředí stojí MC HeL, kterého možná někteří z vás už znají z klipů jako Ľadová kockaZrkadlo, Cez to všetko nebo Čistá tupota. Správný Ťah tak ještě krom MC HeL doplňuje producent MikPo, hypeman Stenon, režisér RandyCol a manažer Benčo.

Nový videosingl nese název Comeback a byl nahrán ve studiu Konečná Antona Suchoty a.k.a. Tono S z Gramo Rokkaz. O mix/master se postaral Lukáš Ewen z Nitrianskeho štúdia (Recording Zone Studio) a samotný klip má na svědomí člen kapely Správný Ťah Randy Cold z Cold Craft Company.

st2

A co k novému videosinglu říká samotný frontman HeL : „V tracku pochovávam svoje staré JA, ktoré malo problémy so sebou samým, riešilo hlúposti väčšinou zo zbytočného strachu. V druhej slohe sa objavuje moje nové súčasné JA, ktoré pochováva to staré a zvládlo to, čo staré ja nikdy nedokázalo.“ Správný Ťah chce touto novinkou ukázat že se liší od zbytku toho co nám scéna nabízí a je jenom na vás jak jejich tvorbu přijmete. Tak jako v minulém díle Young Blood můžete samozřejmě i tentokrát vyjádřit svým hlasem co na singl Comeback říkáte. Za vaše názory a hodnocení jsme jedině rádi.

Komentáře

komentáře